Wydarzenia

Konfrencja "Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska" i mikrosympozjum "Bioinżynieria 2017"

W dniach 21-22 września 2017 r. w Sarbinowie k/ Koszalina odbędzie się organizowana przez nasz Wydział X Jubileuszowa Konferencja Naukowa "INŻYNIERIA PROCESOWA W OCHRONIE ŚRODOWISKA" połączona z mikrosympozjum „Bioinżynieria 2017” STRONA KONFERENCJI

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Konferencja Odpady 2016

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIII Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

5th European Young Engineers Conference EYEC5

Zapraszamy młodych naukowców - doktorantów i studentów - na piątą edycję European Young Engineers Conference (EYEC) organizowaną przez działające na naszym Wydziale  Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej w dniach  20 - 22 kwietnia 2016 roku.

Uroczyste otwarcie Laboratorium Grafenowego Politechniki Warszawskiej

24 września br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego laboratorium na naszym Wydziale.

Wizyta przedstawicieli Auburn University

W dniu 14 lipca 2015 r. gościliśmy  na Wydziale przedstawicieli władz Uniwersytetu w Auburn (Alabama, USA): prof. Chrisa Robertsa - Dziekana Samuel Ginn College of Engineering oraz prof. Marię Auad, kierującą Wydziałem Polymer and Fiber Engineering.

Walne zebranie Polskiego Towarzystwa Membranowego

W dniu 20.03.2015 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej odbyło się walne zebranie Polskiego Towarzystwa Membranowego. Towarzystwo wybrało nowe władze - jego Prezesem na nową 4-letnią kadencję został wybrany prof. Wojciech Kujawski z UMK w Toruniu. Funkcję Sekretarza będzie ponownie pełnił dr inż. Maciej Szwast z naszego Wydziału.

4th European Young Engineers Conference EYEC4

Zapraszamy młodych naukowców - doktorantów i studentów - na czwartą edycję European Young Engineers Conference (EYEC) organizowaną przez Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej naszego wydziału w dniach  27 - 29 kwietnia 2015 roku.

XII Konferencja DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów

Szanowni Państwo,

za nami kolejna konferencja dotycząca problemów unieszkodliwiania odpadów (fotorelacja).

Pragniemy poinformować, że w wyniku współpracy z wydawnictwem EWIT kilka prac zostało wytypowanych do druku w magazynie branżowym Gospodarka Odpadami.

Lista prac dostępna w podsumowaniu.