Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

Gala Złotej Kredy 2016

W sobotę 19.11.2016 r w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody "Złota Kreda 2016" dla najlepszych nauczycieli akademickich.

6. edycja Konferencji EYEC (European Young Engineers Conference)

Rozpoczęła się już rejestracja na 6. edycję European Young Engineers Conference, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2017 na Politechnice Warszawskiej.

Koło Naukowe IChiP na XIII Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej będzie prezentowało swoje osiągnięcia na XIII Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK, które odbędą się w Gmachu Głównym PW w dniach 20-21.10.2016 w godz. 10-16. Więcej informacji

Seminarium Naukowe Doktorantów Szkoły Zaawansowanych Technologii Chemicznych i Materiałowych PW

W dniach 13-15.10.2016 w Białobrzegach odbyło się Seminarium Naukowe Doktorantów Szkoły ZTChiM PW.

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Konferencja Odpady 2016

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIII Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

27 czerwca 2016 w Małej Auli Gmachu Głównego odbyła się uroczystość promocji  doktorów habilitowanych i doktorów. Dyplomy odebrały dwie osoby, które uzyskały stopień doktora na naszym Wydziale

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

W sobotę, 11 czerwca 2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich absolwentom naszego wydziału. Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w galerii.

Spotkanie INFA

W dniu 11 maja 2016 na naszym Wydziale odbyło się spotkanie związane z akcesem WIChIP PW do International Faculty for Artificial Organs (INFA) - międzynarodowego stowarzyszenia naukowo-edukacyjnego skupionego wokół szeroko pojętej tematyki inżynierii biomedycznej, ze szczególnym ukierunkowaniem na techniczne systemy wspomagania życia i zdrowia.