Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

Summer School “ Application of accelerators for radiation processing”

The Summer School “ Application of accelerators for radiation processing” was held in Warsaw on 19-23 June. The meeting was organized within ARIES  Project. Co-organizers of the conference were the Institute of Nuclear Chemistry and Technology and the International Atomic Energy Agency. Theoretical part of the meeting, lectures and discussions, took place on the Faculty of Chemical and Process Engineering.

Piknik Wydziałowy 2017

Z radością informujemy, że XI Piknik Wydziałowy odbędzie się w sobotę, 10 czerwca 2017 r. Zaczynamy o godz. 17:00. Zapraszamy gorąco wszystkich absolwentów, pracowników, pracowników emerytowanych oraz studentów WIChiP!

Gala Złotej Kredy 2016

W sobotę 19.11.2016 r w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody "Złota Kreda 2016" dla najlepszych nauczycieli akademickich.

6. edycja Konferencji EYEC (European Young Engineers Conference)

Rozpoczęła się już rejestracja na 6. edycję European Young Engineers Conference, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2017 na Politechnice Warszawskiej.

Koło Naukowe IChiP na XIII Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej będzie prezentowało swoje osiągnięcia na XIII Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK, które odbędą się w Gmachu Głównym PW w dniach 20-21.10.2016 w godz. 10-16. Więcej informacji

Seminarium Naukowe Doktorantów Szkoły Zaawansowanych Technologii Chemicznych i Materiałowych PW

W dniach 13-15.10.2016 w Białobrzegach odbyło się Seminarium Naukowe Doktorantów Szkoły ZTChiM PW.

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Konferencja Odpady 2016

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIII Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

27 czerwca 2016 w Małej Auli Gmachu Głównego odbyła się uroczystość promocji  doktorów habilitowanych i doktorów. Dyplomy odebrały dwie osoby, które uzyskały stopień doktora na naszym Wydziale