21 Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Piknik Naukowy to największa plenerowa impreza w Europie, która udowadnia, że nauka może być naprawdę pasjonująca. Piknik jest dla osób, które interesują się nauką i chcą zobaczyć ją z bliska. Ale jest to też miejsce dla tych, którzy fascynacji doświadczeniami naukowymi jeszcze nie poczuli – piknikowe prezentacje mogą w nich zaszczepić tego bakcyla.

Ile wiemy o Ziemi, jej powierzchni i wnętrzu? Jak dbamy o naszą planetę i jak ją rujnujemy? Czego dobrego i czego złego możemy się po niej spodziewać? Jesteśmy tu gośćmi, czy gospodarzami? Tematem tegorocznego 21. Pikniku Naukowego jest Ziemia.

Więcej informacji na stronie domowej Pikniku.

Na Pikniku obecnie będą także studenci naszego Wydziału - członkowie Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska A3.

informacja ogólna, wydział, kandydaci, studenci, pracownicy, absolwenci.