Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

W Dużej Auli Politechniki (Plac Politechniki 1, Warszawa) dn. 25 i 26 marca b.r. w godz. 9-15 będzie można uzyskać informacje o wszystkich kierunkach studiów. Akcja promocyjna "Drzwi Otwarte" skierowana jest przede wszystkim do przyszłych studentów, którzy chcą zapoznać się z tematyką studiów. Celem imprezy jest ułatwienie decyzji związanej z wyborem kierunku.

W ramach Drzwi Otwartych będzie również można zwiedzić wybrane wydziały i uczestniczyć w spotkaniach informacyjnych.

Na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW (przy ul. Waryńskiego 1) impreza rozpocznie się o godz. 12:30 wykładem informacyjnym nt. Wydziału, dyscypliny naukowej jaką jest inżynieria chemiczna, prowadzonych badań oraz oferty dydaktycznej dla kandydatów na studia.

Wybór na studia to życiowa decyzja, więc jeśli chcecie studiować na najlepszej uczelni technicznej w kraju i uzyskać rozpoznawalny i szanowany przez pracodawców dyplom ukończenia studiów, koniecznie przyjdźcie na Drzwi Otwarte, aby dowiedzieć się więcej o ofercie dydaktycznej Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie zapraszamy!

informacja ogólna, kandydaci.