Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

W Dużej Auli Politechniki (Plac Politechniki 1, Warszawa) dn. 7 i 8 kwietnia b.r. w godz. 9-14 będzie można uzyskać informacje o wszystkich kierunkach studiów. Akcja promocyjna "Drzwi Otwarte" skierowana jest przede wszystkim do przyszłych studentów, którzy chcą zapoznać się z tematyką studiów. Celem imprezy jest ułatwienie decyzji związanej z wyborem kierunku.

W ramach Drzwi Otwartych będzie również można zwiedzić wybrane wydziały i uczestniczyć w spotkaniach informacyjnych.

Na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW (przy ul. Waryńskiego 1) impreza rozpocznie się o godz. 12:30 wykładem informacyjnym nt. Wydziału, dyscypliny naukowej jaką jest inżynieria chemiczna, prowadzonych badań oraz oferty dydaktycznej dla kandydatów na studia.

Równolegle na terenie Wydziału odbywać się będzie impreza "Skołowany Weekend", w ramach której Koło Naukowe Flogiston działające na Wydziale Chemicznym PW zorganizowało szereg atrakcji dla odwiedzających (zajęcia w formie warsztatów, wykładów, punkty informacyjne). Na część zajęć dostęp będzie otwarty, więc zainteresowani Wydziałem którzy przyjdą na Drzwi Otwarte będą mogli wziąć w nich udział. Więcej informacji na stronie: http://skolowanyweekend.pl/.

Wybór na studia to życiowa decyzja, więc jeśli chcecie studiować na najlepszej uczelni technicznej w kraju i uzyskać rozpoznawalny i szanowany przez pracodawców dyplom ukończenia studiów, koniecznie przyjdźcie na Drzwi Otwarte, aby dowiedzieć się więcej o ofercie dydaktycznej Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie zapraszamy!

informacja ogólna, kandydaci.