W Rankingu Szkół Wyższych 2014 miesięcznika edukacyjne Perspektywy i dziennika Gazeta Prawna kierunek studiów Inżynieria chemiczna i procesowa na Politechnice Warszawskiej po raz kolejny został oceniony jako najlepszy w kategorii studiów Inżynieria i technologia chemiczna. W ten sposób znalazł się w gronie 30 najlepiej prowadzonych kierunków studiów w Polsce.

W 15. jubileuszowej edycji Rankingu Szkół Wyższych oceniono łącznie 195 polskich uczelni (88 uczelni akademickich, 80 magisterskich niepublicznych oraz 27 państwowych wyższych szkół zawodowych). Nasza uczelnia po raz kolejny zdobyła tytuł najlepszej uczelni technicznej w Polsce i ponownie wygrała w kategorii "Najwyższy prestiż wśród pracodawców".

informacja ogólna, wydział, kandydaci, studia.