Kiermasz Świąteczny oraz impreza mikołajkowa dla dzieci na PW

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni – wszystko to wiąże jeden szczytny cel – stypendium dla studentów PW.

Kiermasz potrwa 3 dni: od 1 do 3 grudnia 2016 roku. Chcemy w tym czasie zebrać pieniądze na stypendia dla wybranych przez Prorektora ds. Studenckich studentów naszej Uczelni.

W domkach wystawienniczych będzie można znaleźć m.in. sery, ekologiczne wędliny, chleby, miody, ręcznie szyte zabawki, świąteczne dekoracje czy artystyczną biżuterię. Ponadto, za dowolny datek będzie można dostać politechniczne gadżety: pinsy, kubki, długopisy, skarpetki i wiele innych. Wszyscy odwiedzający nasz kiermasz będą mieli także niepowtarzalną szansę posmakowania Ciastka Politechniki Warszawskiej.

Kiermasz

informacja ogólna, wydział, pracownicy.