Oferta pracy

FIRMA PROJEKTOWA POSZUKUJE STUDENTÓW 4 LUB 5 ROKU STUDIÓW MECHANICZNYCH LUB POKREWNYCH DO PRACY W BIURZE PROJEKTÓW w WARSZAWIE.

ASYSTENT PROJEKTANTA

GŁÓWNE ZADANIA:

  • WYKONYWANIE PROJEKTÓW INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH W PROGRAMACH 3D
  • UKŁADANIE RUROCIĄGÓW, MODELOWANIE APARATÓW I URZĄDZEŃ W MODELU POD NADZOREM PROJEKTANTA
  • UDZIAŁ W PRZYGOTOWYWANIU ZAPYTAŃ OFERTOWYCH DLA URZĄDZEŃ
  • SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI RUROCIĄGÓW ZE SCHEMATEM P&ID
  • WYKONYWANIE RYSUNKÓW IZOMETRYCZNYCH

WYMAGANIA:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU AUTOCAD
  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • CHĘĆ NAUCZENIA SIĘ OPROGRAMOWANIA 3D DO PROJEKTOWANIA INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

OFERUJEMY:

  • CIEKAWĄ PRACY W DUŻEJ RENOMOWANEJ FIRMIE PROJEKTOWEJ
  • PRACA W MŁODYM, DYNAMICZNYM ZESPOLE
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA PRAKTYK / STAŻU / ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO
  • DLA NAJLEPSZYCH MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA STAŁE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: dsapieszko@prochem.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Kategoria:
wydział, kandydaci, studia, studenci, absolwenci, Stowarzyszenie Absolwentów i Pracowników WIChiP.