Piknik Wydziałowy w 2017 roku

Szanowni Państwo,
wychodząc na przeciw pytaniom i oczekiwaniom, które do nas docierają, chciałbym poinformować, że w tym roku Pikniku Wydziałowego nie będzie.

Mimo, że właśnie mija tradycyjne dwa lata od poprzedniego pikniku. Poprzedni rok 2015 był rokiem jubileuszowym i nasi wypróbowani sponsorzy wsparli ten jubileusz. Dlatego do kolejnego wsparcia będą gotowi dopiero za rok. Myślę, że warto poczekać jeszcze rok, żeby w tradycyjnie wspaniałej atmosferze uczestniczyć w Pikniku Wydziałowym.
Zapraszam więc już teraz wszystkich absolwentów, pracowników emerytowanych i czynnych, doktorantów, studentów i przyjaciół naszego Wydziału na Święto Wydziału - Piknik Wydziałowy wiosną 2017 roku. Więcej szczegółów podamy na początku następnego roku.

prof. Eugeniusz Molga, Dziekan

informacja ogólna, wydział, studenci, pracownicy, absolwenci, Stowarzyszenie Absolwentów i Pracowników WIChiP.