Spotkanie wigilijne pracowników i doktorantów

Zapraszam serdecznie wszystkich pracowników, czynnych i emerytowanych oraz doktorantów Wydziału na spotkanie wigilijne we czwartek 17 grudnia br. na godz. 15:00 do czytelni na 6 piętrze.

W tym roku nowym elementem naszego spotkania będzie aukcja charytatywna na rzecz dzieci z rodzin zastępczych, którymi opiekuje się Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Gorąco liczę na Państwa udział w licytacji!

Abyśmy jednak mieli co licytować, musimy wspólnie zgromadzić przedmioty na tę aukcję. Dlatego zwracam się z prośbą o dostarczenie - do mnie poprzez sekretariat lub bezpośrednio do Wojtka Orciucha - mniej lub bardziej cennych przedmiotów. Kilka darów już zgromadziliśmy, liczymy na więcej.

Planujemy też loterię z drobnymi upominkami dla wszystkich uczestników spotkania.

Liczę na Państwa niezawodną obecność na spotkaniu wigilijnym oraz zaangażowanie w aukcję charytatywną.

Zapraszam i pozdrawiam,
prof. Eugeniusz Molga - Dziekan

informacja ogólna, wydział, pracownicy.
Termin:
17.12.2015