Termin wydarzenia:
2.04.2014 r. 9:30-12:30

Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane.

Zapraszamy na warsztaty organizowany w ramach akcji IAESTE CASE WEEK przez firmę Nicols. Tematem spotkania będą materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane. Odbędzie się on 02.04.2014 w godzinach 9.30–12.30 na naszym wydziale w sali 191A.
Szkolenie poświęcone jest rozwojowi produktu. Studenci podczas spotkania będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w dziale R&D oraz zadania, z którymi na co dzień mierzą się Product Managerowie
w firmie Nicols. Celem warsztatu i jednocześnie zadaniem dla uczestników będzie opracowanie koncepcji odświeżacza powietrza z użyciem naturalnych materiałów adsorpcyjnych. Studenci będą pracowali w kilkuosobowych zespołach. Autorzy najlepszego rozwiązania będą mieli możliwość ubiegania się o płatne praktyki w firmie.

Zapisy odbywają się przez stronę: http://caseweek.iaeste.pl/

informacja ogólna, wydział, studia, studenci.