XI Piknik Wydziałowy - 10 czerwca 2017 r.

XI Piknik Wydziałowy już za nami!

Dzień 10 czerwca 2017 r. przeszedł do historii Wydziału jako dzień kolejnego, już 11 Pikniku Wydziałowego. Dopisała pogoda oraz uczestnicy: absolwenci, pracownicy, studenci i przyjaciele naszego Wydziału. Na Pikniku bawiło się ponad 1 000 osób. Impreza rozpoczęła się od uroczystego wręczenia naszym absolwentom dyplomów ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich. Uroczystość prowadził prodziekan prof. Marek Henczka a dyplomy absolwentom wręczał dziekan prof. Eugeniusz Molga. Zapraszamy do osobnej galerii zdjęć absolwentów.

Następnie organizatorzy podziękowali sponsorom Pikniku. Odbyło się losowanie licznych paczek z prezentami ufundowanych przez sponsorów. Niemal do północy na scenie grały dwa zespoły, "Good Old Devil" i "No i dobrze". Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej przygotowało dla najmłodszych wiele pokazów naukowych. Maluchy cieszyły się też zabawą na dmuchanym zamku, trampolinie i przy malowaniu twarzy. Starsi mogli obejrzeć na telebimie mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Rumunii (3:1). Około 20:00 przed scenę uroczyście wjechała ichipówka - napój biesiadny przygotowany specjalnie na Piknik i nalewany ze specjalnej instalacji podarowanej Wydziałowi przez firmę Pro-Mill.

Wśród wielu atrakcji była też ściana fotograficzna. Zdjęcia ze ścianki można obejrzeć i pobrać klikając na zdjęcie obok. Prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem jeśli ktoś chciałby usunąć swoje zdjęcie z udostępnionego katalogu.

Organizatorem Pikniku było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WIChiP PW, w imieniu którego działali Panowie doc. Tomasz Wąsowski i dr Roman Krzywda. Pan Tomasz Wąsowski organizował od początku, kolejne pikniki wydziałowe i tym razem była okazja, żeby mu za to wszystko podziękować. Dziekan, prof. Eugeniusz Molga, w imieniu całej społeczności wydziałowej wręczył doc. Wąsowskiemu list z podziękowaniami oraz prezent - obraz Tytusa Brzozowskiego pt. "Plac Zbawiciela". Zarząd Stowarzyszenia także podziękował Tomaszowi Wąsowskiemu za trud i perfekcję w organizacji kolejnych Pikników, wręczając "symboliczną beczkę" piwa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku za obecność i wspaniałą zabawę. Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy przygotować tak wspaniałą imprezę. Na kolejny piknik zapraszamy za dwa lata a tymczasem można powspominać miniony piknik oglądając filmy i galerię zdjęć.

informacja ogólna, wydział, studia, studenci, pracownicy, absolwenci, Stowarzyszenie Absolwentów i Pracowników WIChiP.