Wyróżnione aktualności

Solidarni z Ukrainą

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej z nałożonym filtrem w barwach flagi Ukrainy

Społeczność akademicka Politechniki Warszawskiej w pełni solidaryzuje się z narodem ukraińskim w tej trudnej dla naszego sąsiada chwili. Nic nie uzasadnia agresji militarnej, jaka została przeprowadzona wobec Ukrainy przez Rosję. W Europie, tak doświadczonej przez dramat II wojny światowej, która przyniosła miliony ofiar, zachowanie władz rosyjskich niesie uzasadniony niepokój o przyszłość całego kontynentu.

Certyfikat Doskonałości Kształcenia PKA w kategorii Partner dla rozwoju dla kierunku studiów inżynieria chemiczna i procesowa na WIChiP PW

Kierunek studiów inżynieria chemiczna i procesowa prowadzony na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW uzyskał certyfikat doskonałości kształcenia w kategorii PARTNER DLA ROZWOJU – DOSKONAŁOŚĆ WE WSPÓŁPRACY Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM przyznany przez Polską Komisję Akredytacyjną.

Ulotka

Nowa strona Wydziału już gotowa!

Szanowni Państwo,

Jeśli widzicie tą wiadomość, to oznacza, że migracja zawartości naszej strony przebiegła pomyślnie!

Galeria zdjęć z inauguracji roku akademickiego 2022/2023

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z inauguracji roku akademickiego 2022/2023!

Pełna galeria zdjęć dostępna jest tutaj. Autorką zdjęć jest Monika Klimek, studentka WIChiP.

Studia II stopnia -

Infografika przedstawia tekst po lewej stronie oraz grafiki po prawej. Tekst o treści: Nowe studia II stopnia na WIChiP. Unowocześniony program studiów na wszystkich specjalnościach. Wprowadzenie do zagadnień inżynierii chemicznej dla absolwentów innych kierunków studiów. Jeden dzień w tygodniu całkowicie wolny od zajęć. Zapisy na studia rozpoczynają się w styczniu 2023.

- zobaczcie co się zmieniło!

EFCE Spotlight Talks May-June 2023

Webinaria o inżynierii chemicznej

Trwa rekrutacja na studia I stopnia w PW!

zapisz się już teraz

Ważne informacje dla osób zakwalifikowanych na studia I stopnia

Druga tura rekrutacji na studia I stopnia

Osoby przyjęte na studia I stopnia na WIChiP w II Turze rekrutacji proszone są o składanie dokumentów od 4 września 2023 r. (poniedziałek) do 6 września 2023 r. (środa) w godz. 9:00 - 15:00 w pokoju 216 (II piętro).

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Zdjęcie przedstawia studentów podczas inauguracji roku akademickiego 2022/2023

Rok akademicki 2023/2024 na WIChiP uroczyście rozpoczęty

W poniedziałek, 2 października 2023 r. odbyła się uroczystość inauguracji roku akademickiego 2023/2024 na Naszym Wydziale. W Audytorium AII zgromadzili się zaproszeni goście: przedstawiciele władz Uczelni i wydziałów PW oraz pracownicy i studenci Wydziału.

Święto Politechniki Warszawskiej

Obchody 15-16 listopada

Podsumowanie roku 2023 na WIChiP

To był bardzo udany rok dla społeczności WIChiP! Postaraliśmy się go krótko podsumować.

Trwa rekrutacja na studia II stopnia na WIChiP

Rejestracja trwa do 2 lutego!