Nawiązanie współpracy z XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

Z wielką radością ogłaszamy, że 19.03.2024 roku Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej nawiązał współpracę z XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Marek Henczka, oraz mgr Agnieszka Potocka, Dyrektor Liceum, podpisali porozumienie o współpracy między naszymi jednostkami. Uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach w Liceum i na Wydziale, zarówno w formie wykładów jak i ćwiczeń laboratoryjnych.

W dniu podpisania porozumienia, jedna z klas drugich liceum zwiedziła część laboratoriów dydaktycznych, w tym Laboratorium Bioprocesów, Chemii Fizycznej oraz Laboratorium Aparatury Procesowej.

Cieszymy się z możliwości współpracy z Liceum im. Stanisława Staszica i liczymy, że nasze wspólne działania będą interesujące dla uczniów liceum.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii zdjęć z tego wydarzenia tutaj.