Studia na University of Fukui (Japonia)

Drodzy Studenci,

Informujemy o możliwości odbycia studiów II stopnia lub studiów doktoranckich na Uniwersity of Fukui w Japonii. Uniwersytet prowadzi szeroki zakres studiów międzynarodowych w języku angielskim. Dokumenty rekrutacyjne muszą trafić na uniwersytet w dniach 1 – 23 kwietnia 2024 (rekrutacja październik 2024) i 26 września – 17 października 2024 (rekrutacja kwiecień 2025). Więcej informacji znajdziecie na stronie uczelni oraz w rozwinięciu aktualności.

Uniwersytet w Fukui oferuje studia magisterskie w ramach programu Global Engineering Program for International Students (GEPIS) w trzech obszarach: Industrial Innovation Engineering, System and Infrastructure Engineering for Safe and Sustainable Society oraz Fundamental Engineering for Knowledge-Based Society. Więcej o studiach drugiego stopnia na University of Fukui możecie przeczytać tutaj (.pdf) .

Studia doktoranckie oferowane są w ramach programu Global Engineering Program for Research and Development (GEP for R&D) i obejmują między innymi obszary badań dotyczące Applied Chemistry and Biotechnology lub Mechanical and System Engineering. Więcej o studiach doktoranckich na University of Fukui możecie przeczytać tutaj (.pdf) .