Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. G. Tyla

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Chemiczna uprzejmie informuje, że w dniu 25 listopada 2022 r., o godz. 14:15 w Audytorium A2 Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej ul. Waryńskiego 1 w Warszawie odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Grzegorza Tyla „Zastosowanie równań bilansu populacji do modelowania procesów w układach dyspersyjnych ciecz-ciało stałe” (ang. “Application of population balance equations for modelling of liquid-solid dispersion systems”).

Z pracą można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej, a recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW.