Oferta praktyk letnich w SIGNIS S.A.

Zapraszamy do aplikowania do programu letnich praktyk w firmie SYGNIS S.A. Firma oferuje praktyki w Dziale Badań i Rozwoju oraz Dziale Produkcyjnym (pełna  oferta (.pdf) ). Praktyki trwają 3 miesiące, z czego dwa ostatnie są płatne. Chętnych prosimy do zgłaszanie się do prof. Pawła Sobieszuka (p. 504). Więcej szczegółów w rozwinięciu aktualności.

Praktyki w firmie SYGNIS S.A. są dodatkową ofertą praktyk dla studentów Naszego Wydziału poza już wcześniej ogłaszanymi praktykami.

SYGNIS S.A. to to polska firma deeptech specjalizująca się w realizacji pionierskich projektów badawczo-rozwojowych w czterech głównych segmentach działalności: nowe technologie addytywne, energetyka, biotechnologia i nanotechnologia.