Otwarte wykłady Gości Honorowych na UCRA

Szanowni Państwo, Doktoranci i Studenci, zapraszamy do udziału w otwartych i darmowych (decyduje kolejność zapisu) wykładach otwierających 3rd International Conference on Unconventional Catalysis, Reactors and Applications (UCRA) w budynku Rektorska4:

Prof. Frances Arnold, Marie Curie Lecture “Innovation by Evolution: Bringing New Chemistry to Life” 17 września o 17:00 - zapisy

Prof. Jeffrey Hoffman, “Mars, MOXIE, and the Future of Human Space Flight” 18 września o 9:00 - zapisy

UCRA poświęcona jest tematyce nowych kierunków rozwoju zagadnień związanych z katalizą, które wykraczają poza tradycyjne zastosowania w reaktorach przemysłowych i rozszerzają się na nowe obszary, takie jak zdrowie, ochrona osobista, klimat i energia. Więcej o samej konferencji można znaleźć na stronie internetowej - https://ucra2024.pw.edu.pl/

Rozpoczęcie konferencji odbędzie się 17 września 2024 roku wykładem otwartym wygłoszonym przez prof. Frances Arnold, laureatkę nagrody Nobla w dziedzinie chemii za rok 2018. Natomiast przy okazji otwarcia konferencji, również otwarty wykład wygłosi prof. Jeffrey Hoffman, astronauta NASA. Informacje o prelegentach znajdziecie Państwo tutaj. Szczegóły dotyczące obu wydarzeń oraz linki do rejestracji na wykłady można znaleźć na stronie internetowej UCRA. Wykłady odbędą się w budynku Rektorska4 Politechniki Warszawskiej.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w obu wykładach. Decyduje kolejność zapisów, a liczba miejsc jest ograniczona.