Trzecia tura rekrutacji na studia I stopnia na WIChiP

Drodzy Kandydaci!

Wraz z całą Politechniką Warszawską uruchamiamy trzeci nabór na studia stacjonarne I stopnia. To ostatnia szansa na rozpoczęcie studiów w październiku na kierunku inżynieria chemiczna. Wszystkie informacje na temat studiów na naszym kierunku znajdziecie w zakładce dla Kandydatów na studia na WIChiP oraz w zakładce poświęconej studiom na WIChiPRejestracja w trzeciej turze rekrutacji potrwa do 11 września. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

Rejestracja niezmiennie odbywa się online – w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK). Podobnie jak we wcześniejszych naborach, żeby wziąć udział w rekrutacji, należy terminowo (czyli do 11 września) uzupełnić dane w systemie oraz wnieść opłatę w wysokości 85 zł. Wyniki kwalifikacji zostaną opublikowane 13 września.

Zasady rekrutacji na studia w PW znajdziecie na tej stronie.