Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na WIChiP

Rejestracja od 3 czerwca do 10 lipca 2024!

Drodzy Kandydaci,

Gorąco zapraszamy do aplikowania na studia na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Aby studiować na Politechnice Warszawskiej, od 3 czerwca do 10 lipca 2024 roku musicie zarejestrować się online, dokonać opłaty rekrutacyjnej i dopełnić formalności.

Inżynieria chemiczna

O kierunku inżynieria chemiczna możecie przeczytać więcej w zakładce przygotowanej z myślą o was – zakładka Kandydaci dostępna jest tutaj. Dowiecie się tam czym jest inżynieria chemiczna i procesowa, jak wygląda nasz program studiów, poznacie możliwości jakie otwierają nasze studia. Zapoznacie się z profilami naszych studentów oraz ścieżkami kariery wybranych absolwentek i absolwentów. Pełny opis studiów znajdziecie w Informatorze WIChiP.

Zasady przyjęć

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w systemie rekrutacyjnym IRK (link) i wybranie interesujących Was kierunków studiów. Pamiętajcie o umieszczeniu inżynierii chemicznej i procesowej na pierwszym miejscu! W systemie IRK załączycie także zaświadczenia, certyfikaty, dyplomy i inne dokumenty potrzebne w procesie rekrutacji. Wpiszecie tam także wyniki maturalne (po ich otrzymaniu). Pamiętajcie, żeby uregulować w terminie opłatę rekrutacyjną (85 zł).

Na stronie głównej Politechniki Warszawskiej znajdziecie szczegółowe zasady przyjęć i harmonogram rekrutacji. Najważniejsze daty to:

• 10 lipca - ostatni dzień na rejestrację i dokonywanie zmian w IRK, uzupełnianie danych i dokonanie opłaty rekrutacyjnej
  • 18 lipca - dzień opublikowania wyników rekrutacji.

Trzymamy kciuki i czekamy na powitanie Was w nowym roku akademickim!