Oferty praktyk, staży i pracy

Oferty praktyk, staży i pracy w firmach współpracujących z Wydziałem dostępne są poniżej.

Oferty pracy w projektach realizowanych na Wydziale dostępne są tutaj.

Nabór do ORLEN Value Chain Academy

Grupa Orlen ogłosiła nabór do VALUE CHAIN ACADEMY - rocznego programu szkoleniowo-edukacyjnego prowadzonego wspólnie z Naszym Wydziałem, skierowanego do kandydatów zainteresowanych praktycznym i całościowym zrozumieniem funkcjonowania łańcucha wartości koncernu multienergetycznego. Program Akademii zawiera elementy technologiczne, logistyczne, handlowe, finansowe, regulacyjne, inwestycyjne, rozwojowe oraz informatyczne. Wykładowcy z naszej Uczelni będą prowadzili zajęcia m.in. z inżynierii chemicznej, programowania liniowego, analizy danych, modelowania matematycznego, logistyki i ekonometrii. Składanie aplikacji jest możliwe do 17 lipca 2024 roku. Aplikować mogą kandydaci, którzy mają nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego. Uczestnicy Akademii będą otrzymywali comiesięczne wynagrodzenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Akademii.

Praktyki w Obszarze Produkcji i Biurze Zadań i Rozwoju Petrochemii i Rafinerii Przyszłości w Płocku

Informujemy o możliwości odbycia praktyk w firmie ORLEN. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze Produkcji (Rafineria i Petrochemia) lub Biurze Badań i Rozwoju Petrochemii i Rafinerii Przyszłości w Płocku. Praktyki będą płatne i będą realizowane w terminie od lipca do września. Oferta skierowana jest do studentów ostatnich lat lub absolwentów uczelni wyższych. Dla wielu może okazać się także szansą do pozostania w ORLENIE na dłużej.

Rekrutacja trwa do 5 czerwca b.r. na www.orlen.pl/kariera

Na studentów czeka 25 miejsc.

Więcej informacji na temat programu: LINK.

Sprawny staż - III edycja programu dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami

Dołącz do programu „Sprawny staż” i zdobywaj doświadczenie w największych firmach w Polsce. Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia staruje z III edycją projektu. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i studiujesz lub jesteś absolwentem/ absolwentką do 30 roku życia, zapraszamy do aplikowania. Mamy dla Ciebie ofertę płatnych, wakacyjnych staży w wielu branżach.

Oferta płatnych praktyk w firmie Ferchau (Szwecja)

Informujemy o rekrutacji na płatne praktyki w firmie Ferchau w Szwecji. W ramach praktyk, przyjęta osoba będzie pracować w laboratorium produkującym baterie samochodowe.

"Future Talent Programme" w Tetra Pak Sp. z o.o.

Wznowiono rekrutację do programu stażowego "Future Talent Programme" w Tetra Pak Sp. z o.o.

Future Talent Programme jest programem rozwoju kariery dla studentów i świeżych absolwentów, mającym na celu rozpoczęcie stażu w Tetra Pak i płynne przejście ze stanowiska stażysty do docelowej roli, w której dany kandydat/dana kandydatka najlepiej się czuje.

Więcej informacji: https://www.tetrapak.com/about-tetra-pak/careers/future-talent