Nawiązanie współpracy z XXXV LO im. Bolesława Prusa

Zdjęcie przedstawia delegację liceum oraz Dziekana Wydziału podczas podpisywania porozumienia

Z wielką radością ogłaszamy, że 8. lutego 2022 roku Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej nawiązał współpracę z XXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Warszawie.

Prof. Marek Henczka, Dziekan WIChiP, oraz mgr Anna Naja, Dyrektor XXXV LO, podpisali dzisiaj dokument stanowiący porozumienie o współpracy. W ramach współpracy uczniowie liceum będą mieli możliwość uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach na Wydziale i w szkole.

Już tego dnia sześcioosobowa grupa chętnych uczniów liceum, towarzyszące im nauczycielki oraz dyrektor LO odwiedzili nasze laboratoria Aparatury Procesowej, Chemii Fizycznej i Bioprocesów, a także zostali wprowadzeni w zakres działań realizowanych przez Koło Naukowe "Venturi" i Wydziałową Radę Samorządu.

Bardzo cieszymy się z możliwości spotkania i wspomagania kształcenia w XXXV Liceum Ogólnokształcącym. Mamy nadzieję sprostać oczekiwaniom młodzieży oraz zachęcić ich do zainteresowania się inżynierią chemiczną!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.