Administracja i pracownicy techniczni

Kierownik Administracyjny

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Różycki Maciej, mgr 183 22 234 63 53 Maciej.Rozycki@pw.edu.pl

Biuro Dziekana

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Błeszyńska-Kula Karolina, mgr inż. 179 22 234 65 09 Karolina.Kula@pw.edu.pl
Lewczuk Anna, mgr 178 22 234 64 53 Anna.Lewczuk@pw.edu.pl
Matuszewska Emilia 173 22 234 63 69 Emilia.Matuszewska@pw.edu.pl
Mroczek Katarzyna 173 22 234 63 69 Katarzyna.Mroczek2@pw.edu.pl

Dział Finansowy

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Ciesielska Ewa, mgr 176 22 234 65 77 Ewa.Ciesielska@pw.edu.pl
Styrna Violetta, mgr 177 22 234 62 08 Violetta.Styrna@pw.edu.pl
Zielińska Katarzyna, mgr 176 22 234 65 77 Katarzyna.Zielinska@pw.edu.pl

Dział Zamówień Publicznych i Gospodarowania Majątkiem

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Juszczyk Piotr, inż. 175 (174) 22 234 62 92 Piotr.Juszczyk@pw.edu.pl
Kossowski Bartłomiej, mgr 175 22 234 62 92 Bartlomiej.Kossowski@pw.edu.pl
Romankiewicz Renata, mgr 175 22 234 62 92 Renata.Romankiewicz@pw.edu.pl

Dział Organizacyjny

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Idzińska Ewa, mgr inż. 106 22 234 63 70 Ewa.Idzinska@pw.edu.pl
Walicka-Słowikowska Jolanta, mgr  106 22 234 63 70 Jolanta.Walicka@pw.edu.pl

Biblioteka Wydziałowa

Nazwisko i imię Pokój Telefon E-mail
Kempisty Katarzyna, mgr 601 22 234 63 35 Katarzyna.Kempisty@pw.edu.pl
Musiał Dorota, mgr 602 22 234 63 35 Dorota.Musial@pw.edu.pl

Dział Obsługi

Nazwisko i imię Pokój Telefon
Brencz Ewa Portiernia 22 234 63 12
Demchenko Snizhanna 01 22 234 63 12
Janczuro Robert 075 (Warsztat) 22 234 63 26
Kowalczyk Andrzej Portiernia 22 234 63 12
Kowalski Krzysztof 075 (Warsztat) 22 234 63 26
Łapińska Barbara Szatnia 22 234 63 12
Mikhalova Lilia 01 22 234 63 12
Muskała Mariusz Portiernia 22 234 63 12
Sadłos Jakub 075 (Warsztat) 22 234 63 12
Stepanenko Tetiana 01 22 234 63 12
Wiśniewska Dorota Portiernia 22 234 63 12
Werner Sławomir 075 (Warsztat) 22 234 63 26
Żarski Marek Portiernia 22 234 63 12