Nabór do ORLEN Value Chain Academy

Grupa Orlen ogłosiła nabór do VALUE CHAIN ACADEMY - rocznego programu szkoleniowo-edukacyjnego prowadzonego wspólnie z Naszym Wydziałem, skierowanego do kandydatów zainteresowanych praktycznym i całościowym zrozumieniem funkcjonowania łańcucha wartości koncernu multienergetycznego. Program Akademii zawiera elementy technologiczne, logistyczne, handlowe, finansowe, regulacyjne, inwestycyjne, rozwojowe oraz informatyczne. Wykładowcy z naszej Uczelni będą prowadzili zajęcia m.in. z inżynierii chemicznej, programowania liniowego, analizy danych, modelowania matematycznego, logistyki i ekonometrii. Składanie aplikacji jest możliwe do 17 lipca 2024 roku. Aplikować mogą kandydaci, którzy mają nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego. Uczestnicy Akademii będą otrzymywali comiesięczne wynagrodzenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Akademii.