Dr Tomasz Kotkowski w książce o talencie i sukcesach

Zdjęcie przedstawia doktora inżyniera Tomasza Kotkowskiego w garniturze

W wydanej w 2024 roku książce „Jak przekuć talent w sukces w sztuce, sporcie, nauce i biznesie?” autorstwa Lechosława Garbarskiego z Akademii Leona Koźmińskiego przedstawiono wywiady z 40 wybitnymi przedstawicielami działalności artystycznej, sportowej, naukowej i biznesowej. Jedną z osób, która udzieliła wywiadu autorowi książki jest dr inż. Tomasz Kotkowski z naszego Wydziału.

Prof. Lechosław Garbarski pisząc tę książkę postawił sobie cel analizy uwarunkowań i rozwoju talentu w różnych obszarach życia społecznego. Powstała więc książka o charakterze publikacji tzw. literatury biznesowej napisanej z uwzględnieniem potrzeb młodych ludzi. Zawiera ona nie tylko zapis rozmów z 40 wybitnymi przedstawicielami wymienionych w tytule działalności, ale też analizę światowej literatury na temat talentu w tych właśnie obszarach działalności.

Książkę wydało znane wydawnictwo CeDeWu (link do sklepu: https://cedewu.pl/Jak-przekuc-talent-w-sukces-w-sztuce-sporcie-nauce-i-biznesie-p3879) i jest bestsellerem wydawnictwa! 

"

Nie jest to „hermetyczna” książka naukowa, lecz literatura napisana innym językiem, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb młodych adeptów wskazanych w tytule czterech obszarów działalności człowieka. Po części jest więc to książka o aspiracjach życiowych z wieloma radami, sugestiami, ale też przestrogami. Mam nadzieję, że udało mi się z pożytkiem wykorzystać opinie i przemyślenia wynikające z doświadczeń szerokiego grona osób, a lektura książki będzie stanowić oryginalną inspirację dla jej czytelników.

Lechosław Garbarski

"