Drzwi Otwarte WIChiP 2024

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne Drzwi Otwarte na WIChiP! Będzie to okazja do zwiedzenia naszych laboratoriów, porozmawiania ze studentami i pracownikami, a także poznania odpowiedzi na pytanie "czym jest inżynieria chemiczna?".
Zapraszamy 25 maja w godzinach 10:00-16:00!
Więcej informacji w rozwinięciu aktualności.

Otwarte spotkania z pracownikami i studentami Wydziału obejmować będą m.in. stanowisko Wydziałowej Rady Samorządu, stanowisko Koła Naukowego, stanowisko rekrutacyjno-informacyjne, a także pokazy i stanowiska prezentujące wybrane badania, którymi zajmują się pracownicy i studenci Wydziału.

W trakcie dnia (o
godz. 11.00, 12.00, 14.00 i 15.00) organizowane będą wycieczki po laboratoriach Wydziału oraz krótka prezentacja inżynierii chemicznej i studiów na Wydziale w jednym z audytoriów Wydziału.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje dotyczące przebiegu Drzwi Otwartych na całej PW dostępne są tutaj: https://www.pw.edu.pl/aktualnosci/drzwi-otwarte-politechniki-warszawskiej-2024