Konkurs YOUNG PW - czworo laureatów z WIChiP!

Obraz przedstawia logo Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza

Z wielką radością i dumą informujemy, że z 60 projektów dofinansowanych w ramach konkursu YOUNG PW, aż 4 zostały zgłoszone przez młodych naukowców z naszego Wydziału. Dofinansowanie otrzymali: mgr inż. Mateusz Bartczak, dr inż. Agata Dorosz, mgr inż. Monika Jałowiecka oraz mgr inż. Krystian Jędrzejczak. Więcej informacji w rozwinięciu aktualności.

Serdecznie gratulujemy!

W ramach konkursu YOUNG PW dofinansowanie otrzymały cztery projekty z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej:

• mgr inż. Mateusz Bartczak "Modyfikacja bioreaktora single-use intensyfikująca hodowle biomasy: projekt, opracowanie i bioprocesowa walidacja jednorazowych zbiorników do hodowli transfekowanych komórek Nicotiana tabacum linii BY-2" (148 850,00 zł)
  • dr inż. Agata Dorosz "Inteligentny pasywny inhalator proszkowy. Bezpośrednia i niezawodna optyczna metoda oceny jakości uwalniania aerozolu i jej wdrożenie do systemu opartego na sztucznej inteligencji – badania eksperymentalne." (149 500,00 zł)
  • mgr inż. Monika Jałowiecka "Intensyfikacja transportu masy w ogniwie paliwowym zasilanym kwasem mrówkowym poprzez opracowanie nowych układów dystrybuujących reagenty" (149 327,50 zł)
  • mgr inż. Krystian Jędrzejczak "Analiza zjawiska hemolizy występującej w bifurkacjach w przypadku schorzeń lewej i prawej tętnicy wieńcowej – badania doświadczalne oraz modelowanie teoretyczne" (149 540,00 zł)

Lista wszystkich laureatów dostępna jest pod tym linkiem: https://badawcza.pw.edu.pl/Konkursy/Wyniki-konkursow/2023/Wyniki-konkursu-YOUNG-PW

Serdecznie gratulujemy!