Program Graduate Engineer - Emerson Poland Baltics&Ukraine

Obraz przedstawia logo firmy EMERSON

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

poszukiwanie pierwszej pracy i przechodzenie przez kolejne szczeble początku kariery może być stresujące. Dlatego firma Emerson proponuje program Graduate Engineer - Emerson Poland Baltics&Ukraine. Więcej szczegółów tutaj.

Poniżej możecie przeczytać, jak przedstawicielka firmy opisuje ten program.

"Program przeznaczony jest dla absolwentów studiów technicznych lub studentów ostatniego roku. W skrócie, polega on na odbyciu czterech trzymiesięcznych rotacji w ciagu roku w różnych działach firmy – Dział Zaworowy, Dział Systemów Sterowania, Dział Analityki oraz Dział Serwisu.

Dla uczestników programu jest to świetna opcja na przybliżenie specyfiki pracy i sprawdzenie się w różnych obszarach międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania dla Przemysłu.

Dla nas jest to szansa na wyłapanie młodych, zdolnych i pełnych zapału głów, z którymi będzie można podzielić się wiedzą i doświadczeniem."

Na aplikacje firma Emerson czeka do końca stycznia.