Ruszył nabór do ORLEN Value Chain Academy

Grupa Orlen ogłosiła nabór do VALUE CHAIN ACADEMY - rocznego programu szkoleniowo-edukacyjnego prowadzonego wspólnie z Naszym Wydziałem, skierowanego do kandydatów zainteresowanych praktycznym i całościowym zrozumieniem funkcjonowania łańcucha wartości koncernu multienergetycznego. Składanie aplikacji jest możliwe do 17 lipca 2024 roku. Aplikować mogą kandydaci, którzy mają nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego. Uczestnicy Akademii będą otrzymywali comiesięczne wynagrodzenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Akademii.

Program Akademii zawiera elementy technologiczne, logistyczne, handlowe, finansowe, regulacyjne, inwestycyjne, rozwojowe oraz informatyczne. Wykładowcy z naszej Uczelni będą prowadzili zajęcia m.in. z inżynierii chemicznej, programowania liniowego, analizy danych, modelowania matematycznego, logistyki i ekonometrii.