Uroczyste wręczenie certyfikatu KAUT

Zdjęcie przedstawia pięć osób, z których trzecia od lewej trzyma certyfikat. Od lewej:  dr inż. Agnieszka Deja - Prorektor ds. Kształcenia Politechniki Morskiej w Szczecinie, Zastępca Przewodniczącego KAUT, (ii) prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata - Rektor Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, (iii) dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni - Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Prodziekan ds. studenckich, (iv) prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny - Prorektor ds. Kształcenia Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Zastępca Przewodniczącego KAUT, (v) prof. dr hab. inż. Bohdan Macukow - Politechnika Warszawska, Przewodniczący KAUT.

Z wielką radością informujemy, że 7 czerwca podczas posiedzenia Konferencji Prorektorów ds. Kształcenia i Studenckich Polskich Uczelni Technicznych w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie tablicy potwierdzającej uzyskanie akredytacji KAUT i ENAEE dotyczącej studiów I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Akredytacja wiąże się z uzyskaniem certyfikatu EUR-ACE, który poświadcza, że studia prowadzone na Wydziale są prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. O samym przedłużeniu akredytacji i otrzymaniu certyfikatu pisaliśmy wcześniej tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia certyfikatu i pamiątkowego zdjęcia w rozwinięciu aktualności.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy całej społeczności Wydziału za zaangażowanie w tworzenie atmosfery pracy niezbędnej do utrzymywania poziomu kształcenia.

Od lewej:  (i) dr inż. Agnieszka Deja - Prorektor ds. Kształcenia Politechniki Morskiej w Szczecinie, Zastępca Przewodniczącego KAUT, (ii) prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata - Rektor Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, (iii) dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni - Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Prodziekan ds. studenckich, (iv) prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny - Prorektor ds. Kształcenia Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Zastępca Przewodniczącego KAUT, (v) prof. dr hab. inż. Bohdan Macukow - Politechnika Warszawska, Przewodniczący KAUT.