WOŚP na Politechnice Warszawskiej

Obraz przedstawia logo trzydziestego pierwszego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy połączone z fragmentem wnętrza Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Politechnika Warszawska także jest zaangażowana w to wydarzenie. 29 stycznia 2023 w Gmachu Głównym PW odbędą się licytacje przedmiotów wystawionych przez studentów, doktorantów i pracowników PW, koncert charytatywny, pokazy Kół Naukowych i organizacji studenckich i wiele innych! Wstęp wolny!

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wspierać na przykład poprzez e-Skarbonkę Politechniki Warszawskiej. Więcej informacji o wydarzeniach w ramach WOŚP na Politechnice Warszawskiej tutaj.