Zjazd pierwszych absolwentów Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Absolwenci WIChiP. Na pierwszym planie prof. Eugeniusz Molga

Z przyjemnością informujemy, że 10.10.2024 odbył się zjazd absolwentów Wydziału Chemicznego i Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej z okazji 50-lecia obrony dyplomów magisterskich. Wśród obecnych absolwentów było 12 osób, które skończyły kierunek inżynieria chemiczna i procesowa. Byli to pierwsi absolwenci Naszego Wydziału!

Jednym z punktów programu było odczytanie listu okolicznościowego od obecnego Dziekana Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, prof. dr hab. inż. Marka Henczkę. Odczytu dokonał prof. dr hab. inż. Eugeniusz Molga, jeden z absolwentów biorących udział w wydarzeniu oraz były Dziekan WIChiP.

Bardzo cieszymy się mogąc dalej mieć kontakt ze społecznością absolwentów Wydziału!